סדנה למטפלים "לשחק את הכעס"

רועי בקליניקה.png

הוסיפו לעצמכם כלי טיפולי עוצמתי מעולם ה-CBT! 

בואו ללמוד איך להפוך את המשחקים הפופולריים (טאקי, חתחתול, מלך הפלאפל ועוד...) לכלי טיפול יעיל ומשמעותי בתופעות של כעס ותסכול

Anger800.jpg

מה הופך דוקים לכלי כל כך יעיל בטיפול באימפוליסיביות?

איך משחקים את קלף ה 2+ בטאקי כדי להגמיש הטיות חשיבה של עוינות?

ומה הקשר בין ארבע בשורה לויסות רגשי?

 

כמטפלים ואנשי חינוך, אנחנו פוגשים ילדים המתפרצים בעת כעס ומתמודדים עם קשיים בויסות רגשי, כמעט בכל יום.
לעיתים קרובות, הכעס, ההתנגדות ואי הציות שמאפיינים את הילדים האלה, מופנים כלפינו וכלפי הטיפול עצמו, והופכים את מלאכת הטיפול לקשה ומאתגרת במיוחד.

 

כאשר משתמשים בהם באופן מושכל ומדויק, משחקים מוכרים דוגמת טאקי ומלך הפלאפל, יכולים להיות כלים טיפוליים יעילים ומהנים בטיפול קוגניטיבי התנהגותי באמצעות משחק (CBPT).

 

בסדנה "לשחק את הכעס" נלמד להכיר את הכעס, נבין כיצד ניתן לגייס את המוטיבציה של המטופלים לטיפול באמצעות משחקים מוכרים, ובעיקר נלמד כיצד ניתן לשלב משחקים מוכרים כגון טאקי, חתחתול ותפוס את הדרקון, ככלים טיפוליים במפגשים פרטניים, קבוצתיים ובמפגשי הדרכות הורים.

.

TAKI_logo.png
מלך הפלאפל PNG.png
IMG_2103.png

הזמינו מקום עכשיו
עלות הסדנה 189 ₪
הסדנה מיועדת לפסיכולוגים, מטפלים, עובדים סוציאלים ואנשי חינוך.

 הסדנה מוקלטת וניתן יהיה לצפות בהקלטה עד 30 יום לאחר סיומה. 

חלק א' לשחק את הכעס

30/05/2022

מיקום: נערך בזום שעה: 21:00-22:30

06/06/2022

חלק ב' לשחק את הכעס

מיקום: נערך בזום שעה: 21:00-22:30

חתחתול.png

מטפלים מספרים על הסדנה      

NicePng_blush-emoji-png_9803859_small_150.png

"ממליצה על הסדנה של רועי ליס, הסדנה מרחיבה את ארגז הכלים ותורמת למפגש חוויתי,  רועי מלמד עקרונות לשימוש במשחקים מוכרים וזמינים  - חתחתול, טאקי ,ארבע בריבוע ועוד,  ככלים טיפוליים למגוון קשיים של ילדים."

דינה רדי

מטפלת CBT

"השתתפתי בקורס המקוון בנושא כעסים, ואני מבקש לכתוב המלצה אישית זו עבור קורס משמעותי זה.
את הקורס הכרתי לאחר חיפוש נרחב אחר תוכן מקצועי מותאם להורים לילדים ומתבגרים עם הפרעת קשב וקשיי
התנהגות, קורס שמועבר ע"י איש מקצוע טיפולי. למען האמת חשבתי שיהיה מדובר ב"עוד תוכן" שלוקחים עליו כסף, מבטיחים "ניסים ונפלאות" ובסוף "גודל הציפייה כך גודל האכזבה".

לשמחתי, מהר מאוד הבנתי שמדובר על קורס מקצועי מאוד שמתאים לא רק להורים, אלא גם למטפלים ואנשי חינוך.
מדובר על קורס קצר, מעניין, מלא בידע. לדעתי היופי בקורס הוא שלא מדובר על תאוריה, אלא מדובר על חשיפת הניסיון המקצועי והמשמעותי שלך בשדה הטיפולי. מזה כ- 15 שנים אני עוסק בהתערבויות שונות ומגוון עם ילדים ומתבגרים עם הפרעת קשב, קשיי התנהגות והתנהגויות סיכון (לרבות נערים עוברי חוק עם הפרעת קשב), הקורס הזה עשה לי סדר! העבודה שאתה איש טיפול (פסיכולוג), מטפל CBT ובעל ניסיון רב מאוד בעבודה עם ילדים והורים מאפשר ללמוד ממך המון – הן הורים, והן אנשי מקצוע.
תוכניות הכשרה גם לאנשי מקצוע מהעולם החינוכי והטיפולי."

יותם ויסקופ (Ed.M)

מתמחה בתחום הפרעות התנהגות ולקויות למידה

"משחקים למיניהם היו אצלי מאז ומתמיד  חלק בלתי נפרד מהטיפול בילדים ובמתבגרים (ולפעמים גם במבוגרים...), אבל הסדנה של רועי גרמה לי לראות את המשחקים המצויים אצלי בקליניקה באור אחר. היא העשירה מאד את הידע שלי באשר לשימוש מושכל בהם, וחשפה בפני אספקטים רבים נוספים של שילובם  בטיפול ובהדרכת הורים, החל מתרומתם לסיפוק צרכים שחסרונו גורם למצוקה, דרך תרומתם לטיפול בחרדות, בניהול כעסים, בתיפקודים ניהוליים  ועוד. רועי אף נותן דגש מיוחד ליישומים של המשחקים בגישת ה-cbt  בצורה המאפשרת שימוש מיידי בקליניקה. בקיצור-סדנה מומלצת ביותר  שתגרום לכל אחד להסתכל בצורה שונה על המשחקים בהם אנו משתמשים תדיר.."

בשמת פלוטניק 

מ.א בחינוך, מטפלת CBT

© רועי ליס, 2017, כל הזכויות שמורות