סדנה למטפלים "לשחק CBT"

TAKI_logo.png
מלך הפלאפל PNG.png
רועי בקליניקה.png

הוסיפו לעצמכם כלי טיפולי עוצמתי מעולם ה-CBT! 

בואו ללמוד איך להפוך את המשחקים הפופולריים (טאקי, חתחתול, מלך הפלאפל ועוד רבים..) לכלי טיפול יעיל ומשמעותי

תמונת פרופיל.png

בסדנה "לשחק CBT" אחלוק איתכם מהנסיון הרב והתובנות שאספתי ממחקרים, מאמרים ובעבודתי הקלינית של מאות טיפולים עם ילדים באמצעות משחקים פופולריים בשנים האחרונות.

נלמד כיצד תוכלו לשחק משחקים כגון חתחתול, מלך הפלאפל וטאקי, ולהפוך אותם לכלים טיפוליים משמעותיים ועוצמתיים. אדגים כיצד מיישמים טכניקות CBT מגוונות באמצעות המשחקים המוכרים, בעת טיפול בילדים המתמודדים עם חרדות שונות, הפרעה כפייתית – טורדנית (OCD), הפרעת קשב ושיפור מיומנויות חברתיות.

IMG_2103.png

הזמינו מקום עכשיו
מקומות אחרונים - 149 ש"ח
הסדנה מיועדת לפסיכולוגים, מטפלים ואנשי חינוך, בעלי ניסיון קודם ב - CBT.

 הסדנה מוקלטת וניתן יהיה לצפות בהקלטה עד 30 יום לאחר סיומה. 

חלק א' לשחק CBT למטפלים

25/04/2022

מיקום: נערך בזום שעה: 21:00-22:30

02/05/2022

חלק ב' לשחק CBT למטפלים

מיקום: נערך בזום שעה: 21:00-22:30

חתחתול.png

מטפלים מספרים על הסדנה      

NicePng_blush-emoji-png_9803859_small_150.png

"ממליצה על הסדנה של רועי ליס, הסדנה מרחיבה את ארגז הכלים ותורמת למפגש חוויתי,  רועי מלמד עקרונות לשימוש במשחקים מוכרים וזמינים  - חתחתול, טאקי ,ארבע בריבוע ועוד,  ככלים טיפוליים למגוון קשיים של ילדים."

דינה רדי

מטפלת CBT

"משחקים למיניהם היו אצלי מאז ומתמיד  חלק בלתי נפרד מהטיפול בילדים ובמתבגרים (ולפעמים גם במבוגרים...), אבל הסדנה של רועי גרמה לי לראות את המשחקים המצויים אצלי בקליניקה באור אחר. היא העשירה מאד את הידע שלי באשר לשימוש מושכל בהם, וחשפה בפני אספקטים רבים נוספים של שילובם  בטיפול ובהדרכת הורים, החל מתרומתם לסיפוק צרכים שחסרונו גורם למצוקה, דרך תרומתם לטיפול בחרדות, בניהול כעסים, בתיפקודים ניהוליים  ועוד. רועי אף נותן דגש מיוחד ליישומים של המשחקים בגישת ה-cbt  בצורה המאפשרת שימוש מיידי בקליניקה. בקיצור-סדנה מומלצת ביותר  שתגרום לכל אחד להסתכל בצורה שונה על המשחקים בהם אנו משתמשים תדיר.."

בשמת פלוטניק 

מ.א בחינוך, מטפלת CBT

© רועי ליס, 2017, כל הזכויות שמורות